כל מה שרציתם לדעת על צביעת דלתות ומשקופים בבית


אם החלטתם לעשות שינוי בבית ואתם רוצים להוסיף לו קצת צבע, זה הזמן לחשוב גם על צביעה של דלתות ומשקופים. אין סיבה לוותר על החלקים האלה של הבית אם כבר צבעתם את כל החדרים, ולמרות שמדובר על משימה מעט שונה אתם יכולים להיות בטוחים שתוכלו לעמוד בה. הדבר הראשון שאתם צריכים לבדוק ולברר זה מאיזה חומר עשויות הדלתות והמשקופים שלכם בבית, כי לא על כל חמר אפשר לצבוע באותו סוג של צבע. כך לדוגמא בדרך כלל אי אפשר לצבוע דלתות חדשות ומודרניות בעזרת צבעי שמן, והסיבה לכך היא שלרוב זה לא יחזיק מעמד יותר משנתיים.

 

צביעת דלתות
קילוף הצבע הקודם 


עוד סוגיה שצריך לתת עליה את הדעת כשרוצים לבצע צביעה של דלתות ומשקופים, זו שאלת קילוף הצבע הקודם. בין אם הדלת מצופה בפורמייקה ובין אם היא עשויה מחומרים אחרים, חשוב לבדוק האם יש משמעות לקילוף הצבע כי פעמים רבות אם לא מקלפים את הצבע הקודם תוצאת הצביעה לא תהייה מספיק טובה.


התייעצות עם המומחים


אפילו אם החלטתם שאתם רוצים להתמודד לבד עם המשימה של צביעת דלתות ומשקופים בבית, הרעיון הטוב ביותר יהיה להזמין איש מקצוע למקום או פשוט לפנות אל חברה של מומחים כדי להתייעץ. זה עדיין לא אומר שתוותרו על האתגר של ביצוע המשימה לבד, אך התייעצות עם איש מקצוע בהחלט תוכל לעזור לכם להימנע מטעויות וכך תצאו מרוצים יותר מעבודת הצביעה שתעשו.