כך תצבעו נכון את דירתכם 


אם אחרי זמן רב שבו אתם חולמים לשנות קצת את הצבעים שיש לכם בבית או פשוט לצבוע את כל הקירות בלבן, הרי שכדאי לכם להתכונן לכך מראש כי לא מדובר על משימה פשוטה. הדבר הראשון שאתם צריכים להחליט זה האם אתם עושים את זה לבד או שאתם רוצים להזמין אנשי מקצוע שיבצעו עבורכם את העבודה, ואם אתם עושים זאת לבד כדאי לדעת את שלבי העבודה השונים.


בחירת הצבע


בתחום של צבעים שמתאימים לקירות יש היום לא מעט דברים שהשוק יכול להציע לכם, ולא מדובר רק על שלל הגוונים שביניהם אתם יכולים לבחור. הדבר החשוב ביותר הוא לשים לב שאתם קונים צבע איכותי, כי לא בטוח שצבע זול יחזיק מעמד לשנים רבות. הרעיון הוא לצבוע היום את הדירה, אך ליהנות מהצבע למשך שנים רבות, ולכן איכות הצבע חשובה ביותר. כמו כן, טיפ נוסף הוא להשקיע בבחירת הצבע המתאים לכם כי הוא ילווה אתכם לאורך כל שהותכם בבית.

טיפים לצביעה נכונה של הבית
הכנת השטח וציוד הצביעה


טיפ חשוב נוסף שכדאי לכם לאמץ הוא הכנת הקירות לצביעה. אם לא תקלפו את הצבע הישן ואם לא תשקיעו בהכנת הקירות, הצביעה החדשה שאתם עובדים עליה כה קשה לא תצא מספיק טוב. כמו כן, מומלץ ביותר לקנות מברשות צביעה איכותיות וגם לפרוס ניילונים להגנה על הרצפה, אחרת עבודת הניקיון אחרי הצביעה תהיה רבה.